Často kladené otázky

Áno, dá sa. Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom a náš tím vám veľmi rád pomôže s výberom aj rozmermi.
Áno, vieme vám doviezť tovar na vami požadovanú adresu, pokiaľ to je v našich možnostiach dopravy a miesto dodania nie je mimo verejnej komunikácie.
Áno, vynášky máme. Je potrebné nahlásiť ich vopred, aby sme vedeli poslať dvoch členov nášho tímu.
Vynášky nie sú v cene tovaru. Platia sa individuálne po dohode so zákazníkom a na základe obtiažnosti vynášky tovaru.
Výroba trvá 5-7 týždňov. Je to štandard, ale veľakrát máme tovar na sklade skôr a okamžite kontaktujte zákazníka.
Áno, pokiaľ zákazník má tovar zaplatený, po dohode mu vieme tovar na určitú dobu uskladniť. Čo sa týka dodania tovaru v iný termín, je to samozrejmosť. Vieme si dohodnúť termín, ktorý zákazníkovi vyhovuje.

Látky sú rozdelené do 4 cenových skupín a 2 skupín koží z dôvodu kvality a druhu látok/koží.

Látky sa delia podľa hrúbky a oderov. To znamená: napríklad 1. skupina látok má výdrž v odere od 10000 do 15000 oderov. Druhá skupina od 150000 do 20000 oderov. Čím vyššia skupina, tým kvalitnejšia látka alebo koža.

Sedacie súpravy sa vozia v celých častiach. Napríklad otoman v celku, 2sed v celku. V prípade modulárnych sedačiek sú rozdelené do jednotlivých modulov. Naše sedacie súpravy sú zabalené do vrstvy igelitu, následne hrubého kartónu z vrchu a zo spodu. Na koniec ide finálna dvoj vrstva baliaceho igelitu.
Cena dopravy je v cene tovaru.
Samozrejme, kontaktujte nás e mailom alebo telefonicky. Následne vám poradíme, ktorý sed je pre vás komfortom, výškou, šírkou a materiálom najvhodnejší.