Čistiaci prostriedok na látku

Napísať recenziu

Rýchlo, ľahko a účinne čistí špinavé povrchy a zároveň zabraňuje prenikaniu nečistôt do hĺbky látky v miestach, kde bola ošetrená.

 19,00

Popis

Účinok:

Špeciálne vyvinutá receptúra roztoku umožňuje oddeľovanie čiastočiek špiny z povrchu látky. Rýchlo, ľahko a účinne čistí špinavé povrchy a zároveň zabraňuje prenikaniu nečistôt do hĺbky látky v miestach, kde bola ošetrená.

Neoslabuje farbu látky.

Firma COMODO je prestížny výrobca preparátov na čistenie a ošetrovanie výrobkov z kože a látok. Firma spolupracuje s prémiovými výrobcami automobilov ako je AUDI, BMW, MERCEDES a iné, pre ktoré vyvíja a vyrába prostriedky na čistenie a údržbu sedačiek v automobiloch.

Táto kolekcia vznikla s myšlienkou profesionálnej starostlivosti o nábytok a interiéry automobilov s tým, aby výrobky slúžili mnoho rokov poskytovali úžitok z nákupu, pretože správna starostlivosť a údržba čalúnenia predlžuje jeho životnosť, trvanlivosť a atraktivitu. Starostlivo zvolené preparáty navyše oživia farbu koží, látok a lakov, ale aj umožujú odstrániť väčšinu znečistení z ošetrovaných povrchov.

Ďalšie informácie

Objem

200 ml

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Súvisiace produkty

Odporúčané produkty

Postup objednávky

Pre vytvorenie cenovej ponuky pre danú sedačku použite prosím kontaktný formulár. Následne vás budeme kontaktovať.