Čistiaci prostriedok na látku

 19,00

Rýchlo, ľahko a účinne čistí špinavé povrchy a zároveň zabraňuje prenikaniu nečistôt do hĺbky látky v miestach, kde bola ošetrená.

Popis

Účinok:

Špeciálne vyvinutá receptúra roztoku umožňuje oddeľovanie čiastočiek špiny z povrchu látky. Rýchlo, ľahko a účinne čistí špinavé povrchy a zároveň zabraňuje prenikaniu nečistôt do hĺbky látky v miestach, kde bola ošetrená.

Neoslabuje farbu látky.

Firma COMODO je prestížny výrobca preparátov na čistenie a ošetrovanie výrobkov z kože a látok. Firma spolupracuje s prémiovými výrobcami automobilov ako je AUDI, BMW, MERCEDES a iné, pre ktoré vyvíja a vyrába prostriedky na čistenie a údržbu sedačiek v automobiloch.

Táto kolekcia vznikla s myšlienkou profesionálnej starostlivosti o nábytok a interiéry automobilov s tým, aby výrobky slúžili mnoho rokov poskytovali úžitok z nákupu, pretože správna starostlivosť a údržba čalúnenia predlžuje jeho životnosť, trvanlivosť a atraktivitu. Starostlivo zvolené preparáty navyše oživia farbu koží, látok a lakov, ale aj umožujú odstrániť väčšinu znečistení z ošetrovaných povrchov.

Ďalšie informácie

Objem

200 ml

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.